Značky

Tom Tailor

Tom Tailor

„TOM TAILOR MEN CASUAL“ ponúka pestrú kolekciu pánskej módy v strednom cenovom segmente, ktorá sa zameriava na prirodzených, módne uvedomelých mužov vo veku od 20 do 40 rokov. Zákazník značky TOM TAILOR MEN CASUAL je mladý, športový typ so záujmom o módu. Uprednostňuje trendové, ale ležérne oblečenie. Práve tento trendový, ležérny a športový vzhľad ponúka naša kolekcia, doplnená malými, decentnými, ale elegantnými detailami. Ťažiskom kolekcie sú košele, nohavice, kabáty a úplety.

Pod značkou TOM TAILOR WOMEN CASUAL predávaná dámska kolekcia je od roku 1999 stálou súčasťou sortimentu značky TOM TAILOR v strednej cenovej kategórii.
Cieľovou skupinou tejto kolekcie sú mladé, moderné ženy vo veku od 25 do 40. Zákazníčka značky TOM TAILOR WOMEN CASUAL je nezávislá a otvorená aj v ohľade na módu. Orientuje sa na trendy, ale nie je komplikovaná a nikdy nie je „overdressed“. Taká je aj kolekcia TOM TAILOR WOMEN CASUAL, ktorá vsádza na moderné, ženské motívy. Moderné prvky, rafinované detaily a vysoká kvalita stelesňujú obraz tejto kolekcie. Aby sme priniesli vždy najnovšie trendy, navrhuje medzinárodný tím módnych a produktových dizajnérov 12 kolekcií ročne. Tie zahŕňajú okrem iného nohavice, tričká, svetre, saká a jeansové produkty. TOM TAILOR CASUAL WOMEN vytvára trendový a prirodzený vzhľad, ktorý podčiarkuje individualitu našich zákazníčok.

TIP:Ak si chcete naplno vychutnať fotogalériu v pozadí, kliknite na ikonku oka eye_white v ľavom dolnom rohu stránky.

Comments are closed.